Scoutsvergadering - Kapoenen

Organized by Kapoenenleiding

What are we going to do?

Schrijf hier je Kapoen in voor de komende vergadering(en)!


Where are we going?

  • Scouts Kokaz


When will you participate?Options

(UTC+01:00) Brussels, Copenhagen, Madrid, Paris


  • Sun 7 February, 10:00 - 12:00
    • Clara Fuentes
    • Flor Janssens
    • Jonas Van Melle Mona
    • Jules De Herdt
    • Lennert Mees
    • Linde De Wit
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Sarah Pevenage Marcel Switsers
    • Sofie Van Grinderbeek
    • Victor Goosens
    • Viktor Gys
    • Wannes De Wit
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Sun 14 February, 15:00 - 17:00
    • Britt Borgt
    • Clara Fuentes
    • Jonas Van Melle Mona
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Marcel Switsers Marcel Switsers
    • Sarah degroote
    • Sofie Van Grinderbeek
    • Victor Goossens
    • Viktor Gys
    • Wim switsers Marcel Switsers
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Sun 21 February, 12:30 - 14:30
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes
    • Jonas Van Melle Mona
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Leila Bouzian
    • Linde De Wit
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Sarah Pevenage Marcel Switsers
    • Sofie Van Grinderbeek
    • Victor Goossens
    • Viktor Gys
    • Wannes De Wit
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Sun 28 February, 10:00 - 12:00
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes
    • Flor Janssens
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Linde De Wit
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Sarah
    • Sofie Van Grinderbeek
    • Victor Goossens
    • Viktor Gys
    • Wannes De Wit
    • Wim switsers Marcel Switsers
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Sun 7 March, 15:00 - 17:00
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes
    • Flor Janssens
    • Jonas Van Melle Mona
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Linde De Wit
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Marcel Switsers Marcel Switsers
    • Sarah
    • Sofie Van Grinderbeek
    • Victor Goossens
    • Viktor Gys
    • Wannes De Wit
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Sun 14 March, 12:30 - 14:30
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes
    • Flor Janssens
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Linde De Wit
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Marcel Bouwen
    • Sarah
    • Sofie Van Grinderbeek
    • switsers wim Marcel Switsers
    • Tom
    • Victor Goossens
    • Viktor Gys
    • Wannes De Wit
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Sun 21 March, 10:00 - 12:00
    • Clara Fuentes
    • Flor Janssens
    • Inge
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Linde De Wit
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Marcel Switsers Marcel Switsers
    • Sofie Van Grinderbeek
    • Tom
    • Victor Goossens
    • Viktor Gys
    • Wannes De Wit
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Sun 28 March, 15:00 - 17:00
    • Britt Borgt Lennert
    • Ilke Van Immerseel Wannes en Linde De Wit komen
    • Inge
    • Jonas Van Melle Mona
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Linde De Wit
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Marcel Bouwen
    • Sofie Van Grinderbeek Eline Timmermans
    • switsers wim Marcel Switsers
    • Tom
    • Victor Goossens Nathalie Reusen
    • Viktor Gys
    • Wannes De Wit
    • Wout Goessens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en Cataleya Smet
  • Wed 14 April, 10:00 - 17:00 Scoutsdag!
    • Britt Borgt Lennert
    • Eline Timmermans
    • Ilke Wannes en Linde
    • Ilke Van Immerseel Wannes en Linde komen
    • Inge ( mama v Sarah) Graag in groepje met Linde, jirthe en Sofie. Thx!
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Leila Soulayman
    • Liesbet Boone Fleur De Bruyn
    • Marcel Bouwen
    • Matthias De Bruecker Lizan De Bruecker
    • Sanne Van Schil Wout Goessens
    • Xavier Gys Viktor Gys
  • Sun 25 April, 10:00 - 12:00
    • Bet Boone
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes Lisa Fuentes
    • Hans Abbeloos Nore Abbeloos
    • Ilke Van Immerseel Wannes en Linde De Wit komen
    • Inge
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Liesbet Boone Fleur De Bruyn
    • Marcel Bouwen
    • Miek Vanderauwera Sorry dat we iets te laat zijn met inschrijven 🙈
    • Nathalie Reusen Victor Goossens
    • Sanne Van Schil Wout Goessens
    • Simon Vereycken Mag onze Simon nog eens komen proberen aub
    • Wout Goessens Wout Goessens
    • Xavier Gys Viktor Gys
    • Zayden en Cataleya Smet Cataleya
  • Sun 2 May, 15:00 - 17:00
    • Bet Boone
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes Lisa Fuentes
    • Eline Timmermans Sofie Van Grinderbeek
    • Hans Abbeloos Nore Abbeloos
    • Inge
    • Jules De Herdt
    • Katrien Tom
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Marcel Bouwen
    • Matthias De Bruecker Lizan De Bruecker
    • Wannes De Wit Wannes en Linde
    • Wellens Tom wellens
    • Wout Goessens Wout Goessens
    • Xavier Gys Viktor Gys
    • Zayden en Cataleya Smet Zayden en Cataleya
  • Sun 9 May, 12:30 - 14:30
    • Bet Boone
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes Lisa Fuentes
    • Eline Timmermans Sofie Van Grinderbeek
    • Inge
    • Jules De Herdt
    • Katrien Tom
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Marcel Bouwen
    • Nathalie Reusen Victor Goossens
    • Wannes De Wit Wannes en Linde
    • Wout Goessens Wout Goessens
    • Xavier Gys Viktor Gys
  • Sun 16 May, 10:00 - 12:00
    • Clara Fuentes Lisa Fuentes
    • Eline Timmermans Sofie Van Grinderbeek
    • Hans Abbeloos Nore Abbeloos
    • Inge
    • Joost bouwen Marcel
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Maarten Van Reusel Benthe
    • Matthias De Bruecker Lizan De Bruecker
    • Nathalie Reusen Victor Goossens
    • Simon
    • Thomas Verdonck
    • Wout Goessens Wout Goessens
    • Xavier Gys Viktor Gys
  • Sat 22 May, 18:00 - 20:00
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes Lisa Fuentes
    • Eline Timmermans Sofie Van Grinderbeek
    • Inge
    • Joost bouwen Marcel
    • Jules De Herdt
    • Katrien Tom
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Maarten Van Reusel Benthe
    • Matthias De Bruecker Lizan
    • Nathalie Reusen Victor Goossens
    • Simon
    • switsers wim Marcel
    • Thomas Verdonck
    • Tinneke Daniels Thijs Verhoeven
    • Wannes De Wit Wannes en Linde
    • Wout Goessens Wout Goessens
    • Xavier Gys Viktor Gys
  • Fri 28 May, 18:00 - 20:00
    • An Maximus Ferre en joanna maximus
    • Bet Boone
    • Britt Borgt Lennert
    • Clara Fuentes Lisa Fuentes
    • Eline Timmermans Sofie Van Grinderbeek
    • Hans Abbeloos Nore Abbeloos
    • Inge
    • Katrien Tom
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Liesbet (Fleur De Bruyn)
    • Maarten Van Reusel Benthe
    • Matthias De Bruecker Lizan
    • Miek Thomas
    • Nathalie Reusen Victor Goossens
    • Nathalie Segers Senne Van Eycken
    • Simon
    • Tinneke Daniels Thijs Verhoeven
    • Wannes De Wit Wannes en Linde
    • Wout Goessens Wout Goessens
    • Xavier Gys Viktor Gys
    • Zayden en Cataleya Smet Zayden en Cataleya
  • Fri 4 June, 18:00 - 20:00
    • An Maximus Ferre en joanna
    • Britt Borgt Lennert
    • Ilke Van Immerseel Wannes en Linde komen
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Maarten Van Reusel Benthe
    • Marcel Bouwen
    • Nathalie Segers Senne Van Eycken
    • Reusen Nathalie Victor Goossens
    • Sanne Van Schil Wout Goessens
    • Sofie Van Grinderbeek Sofie Van Grinderbeek
    • switsers wim Marcel
    • Thomas
    • Viktor Gys
    • Wellens Tom, tenzij te moe na boerderijklas
  • Sun 13 June, 14:00
    • Ilke Van Immerseel Wannes en Linde komen
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Liesbet (Fleur De Bruyn)
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Maarten Van Reusel Benthe
    • Reusen Nathalie Victor Goossens
    • Sanne Van Schil Wout Goessens
    • Tinneke Daniels Thijs Verhoeven
    • Viktor Gys
    • Wellens
    • Zayden en Cataleya Smet zayden en cataleya smet
  • Sun 20 June, 10:00 - 17:00
    • Britt Borgt Lennert
    • Ilke Van Immerseel Wannes en Linde komen
    • Jules De Herdt
    • Kim Kostense Jirthe Robecin
    • Liesbet (Fleur De Bruyn)
    • Lisa en Clara Fuentes
    • Maarten Van Reusel Benthe
    • Marcel Bouwen
    • Reusen Nathalie Victor Goossens
    • Sanne Van Schil Wout Goessens
    • Sofie Van Grinderbeek Sofie Van Grinderbeek
    • switsers wim Marcel
    • Thomas
    • Tinneke Daniels Thijs Verhoeven
    • Viktor Gys
    • Wellens
    • Zayden en Cataleya Smet cataleya Smet, als het kan vanaf 12u ?